כרטיס ביקור מנייר OUT כרטיס ביקור דיגיטלי IN: הכירו את חבילת המיתוג המלאה שתייצר לכם רושם ראשוני מנצח

בעלי עסקים רבים, נאבקים בשיניים להביא את הלקוחות שלהם. הם כבר הבינו מזמן: פה לאוזן - לא עובד כמו פעם.
והיום, אם הם רוצים לקדם את העסק שלהם, הם חייבים למצוא דרך להפיץ את הבשורה שלהם הלאה בדיגיטל. רבים מתחילים ישר בהקמה של קמפיין ממומן שאם מנוהל נכון בהחלט עשוי לספק להם לידים במהירה, אך ישנה דרך אחרת והרבה יותר זולה ופשוטה שיכולה לספק לקוחות ברמה החודשית ללא הצורך בפה לאוזן. הדרך הזו היא למעשה שיווק באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

נתנאל מנטש 27/12/2021

נתנאל מנטש 27/12/2021

כתבות תוכן
שמעון אלבז "skill digital"

יום גשום של תחילת פברואר, אני בשיחה עם שמעון אלבז, איש שיווק וקולגה שהקים לאחרונה את SkillCard, המייצרת כרטיסי ביקור דיגיטליים לבעלי עסקים.
תוך כדי שיחה מהבית, אני חושב לעצמי שכמה טוב שאנחנו בדור כזה שאפשר גם לייצר דברים והמרחק הוא כלל לא פקטור משמעותי. זו הסיבה שהחלטתי לשאול אותו על המיזם החדש שלו, שהולך לעזור לבעלי העסקים, לשלוח ברגע, את כל מפעל חייהם ללקוח פוטנציאלי.

ספוילר קטן: זה הרבה יותר מ-"רק" כרטיס ביקור דיגיטלי…

שמעון, בוא נתחיל מזה שתסביר לי מהו כרטיס ביקור דיגיטלי בכלל?

"למעשה מדובר בדף אינטרנט המכיל בתוכו את כל המידע על בעל העסק כולל כל השירותים שהוא יודע לספק, כולל כפתורי יצירת קשר בקליק, גלריית תמונות, טופס לידים וגלריית המלצות. זה לגמרי יכול להיות פתרון יעיל עבור בעלי עסקים שקצרה ידם מלרכוש אתר אינטרנט באלפי שקלים."

 

כן אבל בוא, אתר אינטרנט זה משהו אחר לגמרי, זה נכס לכל דבר שגם מופיע בתוצאות החיפוש של גוגל ויכול לספק לידים בצורה אורגנית

אתה צודק והאמת היא שאומנם איני איש שמתעסק בקידום אתרים מקצועי אך בוא נאמר שיש לי ידע בסיסי בתחום ואני יכול לאמר לך שמהצד שלי הלקוח מקבל כרטיס ביקור דיגיטלי שבוצעו בו פעולות קידום אורגני בגוגל ולא מעט פעמים הכרטיסים שלנו מדורגים בדף ראשון בתוצאות גוגל כאשר מחפשים את אותו בעל עסק. רק זה למעשה שווה את ההשקעה של הכמה מאות שקלים האלו על הקמה של כרטיס כזה, ועדיין לא הזכרתי את האפליקציה ואת הכרטיסים החכמים."

כרטיס ביקור דיגיטלי
כך נראה כרטיס ביקור דיגיטלי

מה זו האפליקציה והכרטיס החכם?

"למעשה כשלקוח שלנו רוכש כרטיס, קיימים בפניו מספר מסלולים שונים, האפליקציה מגיעה בכל המסלולים ובעצם גורמת לכך שהכרטיס יישלח אוטומטית בסיום שיחה עם לקוח פוטנציאלי או כאשר בעל העסק לא עונה לשיחה (ניתן להגדיר הודעה שונה לכל סיטואציה). נוסף על כך בזכות האפליקציה, ניתן אף להתחיל שיחת וואצאפ עם אדם שמדבר איתנו בטלפון, אפילו אם לא שמור לנו ברשימת אנשי הקשר ."

אוקיי מגניב, ומה זה הכרטיס החכם?

"בכל הטלפונים החדישים היום קיימת פונקציה שנקראת NFC – מדובר בטכנולוגיה שכולנו מכירים מהתשלומים שאנחנו מבצעים עם האשראי שבעצם מאפשרת רק לקרב את הכרטיס למכשיר והחיוב מתבצע באופן אוטומטי, כך גם בכרטיס החכם שלנו, ברגע שהוא מתקרב לטלפון של הלקוח הוא פותח אצלו באופן אוטומטי את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו אצלו במכשיר. אגב אנו מציעים בנוסף לכרטיס החכם הזה גם מדבקה קטנה הפועלת באותה טכנולוגיה בדיוק וניתן להדביק אותה על השולחן במשרד לפני פגישה עם לקוח או על גב המכשיר הסלולרי שלנו."

נשמע בהחלט משהו חדשני, אך מה אם אני בעל עסק שלא נפגש עם לקוחות במשרד? נראה שזה לא רלוונטי לכל בעל עסק…

"נכון מאוד וזו הסיבה שיש אצלינו מספר מסלולים לרכישה, כאשר המסלול הראשון מציע אך ורק כרטיס ביקור דיגיטלי ואפליקציה במחיר חד פעמי של 550₪ עבור ההקמה, מחיר שבהחלט כל בעל עסק יכול להשקיע בעסק שלו."

כרטיס ביקור דיגיטלי
כרטיס ביקור דיגיטלי מבית היוצר של SkillCard

רגע מה הכוונה "חד פעמי"? איפה נכנס התשלום לדומיין ולאחסון שהוא תשלום שנתי או חודשי?

"אצלינו הלקוח לא משלם על דומיין ואחסון, כל הכרטיסים שלנו מאוחסנים באותו דומיין ואותו שרת מה שחוסך ללקוחות שלנו את עניין התשלום השנתי או החודשי לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלהם. ניתן בהחלט להגיד שתמורת 550₪ בלבד, הלקוח מקבל כרטיס ביקור דיגיטלי לכל החיים. כמו כן, יש לנו את החבילות הגדולות יותר הכוללות את הכרטיסים החכמים ואפילו קידום ממומן שאנו מבצעים ללקוחות שלנו בגוגל על מנת להביא אנשים שמחפשים בגוגל מילים הקשורים לשירות שאותם בעלי עסקים מספקים."


שמעון, היה לי לעונג לארח אותך אצלי ואני מקווה שבעלי עסקים יבינו את הפוטנציאל המטורף של כרטיסי ביקור דיגיטליים, למי שמעוניין איך ניתן לקבל מידע נוסף?

"פשוט מאוד, ניתן להכנס לאתר הרשמי שלנו ולקרוא עוד על השירות, לראות דוגמאות ומחירים וכמובן ליצור קשר."

לקבלת מידע נוסף על כרטיס ביקור דיגיטלי השאירו פרטים בטופס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.